<< January 2006 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31If you want to be updated on this weblog Enter your email here:rss feed


 
Monday, January 16, 2006
Ärgem Surgem Infonälga...
Kui nõutakse,ma siis üritan olla põnev ja kirjutada... Ma siis nüüd üritan...
Kuigi minumeelest on blogdrive muutunud justkui mõttetuks.Jah,kui mul oleks hullult kirev elu,millest ma ei jaks rääkida,et siis peab kirja panema.. Või oskaks ma siis nii huvitavalt kirjutada,et tulla iga päev ja olla põnev.Ma ei ole ju.. Ei ole ju mõtet tulla rääkima iga päev,kui loll on Kaarel ja kui nõme on kool.Nagu ma juba mitumitu korda öelnud olen - need,kes kuulevad,need kuulevad niisamagi,ei pea ju kõike üle kordama... Võib-olla on siin tõesti keegi kes loeb ja muidu ei kuule.. Tõsi,mõni ikka tuleb meelde.Aga vaevalt need lisandid kolmandate inimeste poolt nii hullud on,et kui mina räägin,et ma käisin poes piima ostmas,siis pärast tuleb välja,et mul uus  mees on (midaiganes,kell on palju,mul ei tulnud ühtegi paremat näidet parasjagu ;))
Või näiteks kui ma kirjutan midagi,äkki ma siis ei tahagi kõike rääkida.. Kui tekib küsimus "kuule,mis segast sa peksad?" ju ei pidanudki parasjagu aru saama.. Arvan ma.. 
Mul oli tegelt üks uus postitus veel.Aga blogdrive kustutas selle ära.Ma rääkisin koledast muusikakarikast.Tanel oli Totter ja häid saateid ei tohiks niimoodi ära solkida.Mõni välismaalane vaatab,arvab,et Nexus ja Jüri Homenja ongi eesti muusika tipp.No EI ole ju..
Ma täna ei oska rohkem põnev olla.Kas infonälg läheb kergemaks..?Ma loodan.
Üldiselt olen ma väsinud ja kool ikkagi ON nõme,sellest ei saa üle,ega ümber.
Ma pidin millegi üle veel kaebama,kui ma juba hoo sisse sain,aga ma ei mäleta.Juu see polnud siis oluline.. Ja nii me jõuame jälle sinna,et blogdrive on muutunud mõttetuks......

Posted at 09:46 pm by Iirekas

elevants
January 17, 2006   12:07 PM PST
 
Ei ole ei ole muutunud mõttetuks.
Räägi lihtsalt...
Vaata ringi. Igalpool on asju mida ei märka. Hakka märkama, mina märkasin täna mõningaid...
 

Leave a Comment:

Name


Homepage (optional)


Comments
Previous Entry Home Next Entry