<< January 2006 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31If you want to be updated on this weblog Enter your email here:rss feed


 
Sunday, January 29, 2006
Pastorid Norrast ja Eurobeibed Rootsist - Eesti Eurolaul?

Nonii.Nüüd on siis selleaastased eurolaulud kuuldud/nähtud.
Eile õhtul mõtlesin ma,et ei ole just palju häid laule.Eile õhtul tuli neid ainult 3.Hommikul kordust vaadates tundus asi kuidagi parem olema... Kuigi paha on ikka paha ja aru ma ei saa,miks lauljad liikumisele rohkem tähelepanu ei pööra.Paaril korral see üldpilti lausa häiris..
Aga lähme siis järjest...

1)Carola Szüch - It was You.
Puhkepäeva Umpa-Umpa-Umpa.. Teeks ma hommikuti kohvi,see laul oleks taustaks paras.Iseenesest ei ole paha laul.Hoogne ja positiivse mõttega.Nüüd,paar tundi hiljem on viis meelest läinud.Kui raadiost tuleks,ära vist ei keeraks,aga eurovisioonile ka ei saadaks..

2)Sofia Rubina - Open up Your Heart.
Üks nendest pahadest.Sofial on hea hääl,miks anti talle mingi taruidaraa tantsulugu?
See laul ei ole tema jaoks.Lisaks kõigele nägi ta minumeelest mitteüldse hea välja.Ta püüdis tantsida ja vaba olla.. No kui sa muidu laulad rahulikku jazzi,pole ime,et hästi välja ei kuku.. Ainuke hea asi laulu juures oli kitarri mängiv Uku Suviste :P.Aga kuna tema parasjagu ei laulnud,siis...

3)Crux - Everytime I tell You.
Lihtne lauluke.Liiga lihtne,ma leian.->
Ma armastan Sind,

Ma tahan Sind,
Ma vajan Sind
Ja igakord ma ütlen Sulle...
Ma armastan Sind,
Ma tahan Sind,
Ma vajan Sind,
Sa ütled,et ka Sina armastad mind..
Jääb hästi meelde ja hakkab kergest kummitama.Crux iseenesest ei ole halb.Nad oskavad hästi mängida ja lauljal on hea hääl.Jällegi,kui raadios taustaks mängiks,ära vast ei paneks.Eurovisioonile küll ei laseks.Milleks meile Norrast pärit pastor?Mis sest,et tegutseb eestis ja valdab eesti keelt.Meil jagub ju omi lauljaid küll.

4)Ines - Iseendale.
Meeldib.Ei ole nii sarnane Inese viimaste lauludega.Mõte meeldib ja hea on kuulata.Aga võib-olla tõesti ainult iseendale.Inese uuele plaadile näiteks.Ma kuulaks hea meelega,aga eesti keelega eurovisioonil läbi ei lööks,ma arvan.Käisid jutud,et võidu puhul läheb laul Inglisekeelseks.Minu arvates kaob pool laulust siis ära.See poleks sama,nii ka ei saa...Ines seisis ka laval kangelt ja jalad harkis.Ta suudaks paremini.

5)Aphro Tito - Sweet Separation.
Eile ei meeldinud üldse,täna tundus üpris hea.Ärge laske sellel mehel üksi laulda,meeldib veel rohkem.Olekust on aru saada,et tegu on noorte ja uutega muusikamaailmas.Liikumine päris hea.Mõjub lauluga koos hästi.Kui raadiost tuleb,siis kuulaks küll.

6)Sandra Oxenryd - Through my Window.
Järjekordne Rootsi Euromimm.Uus Sahlene?Tundub küll.Tuleb oma Rootsi lauluoskuse ja  paueriga,muidugi mõjub hästi.Üldsusele,minule ei istu.Arvatavasti ei lööks ka tavaline euroumpampaa enam läbi,nüüd otsitakse midagi erilist.Lavaline liikumine on hästi tehtud.. Tants koos taustalauljatega ja.. Kuigi ma ei saa aru,kas Rootsis kõik laulavad jalad harkis?See rikub üldmulje ära...

7)Glow - Higher.
"No tere talv!" nagu mu ema tavatseb õelda.. Nad juba eelmine aasta näitasid,et nad ei ole eurolaulikud.Hääled,mis kisavad üksteisest üle,ei sobi kokku.Ainukesed asjad,mis neil kokku läksid olid liigutused.Mnjahh.. Vahepeal tekib tõesti küsimus,et mis neil viga on..!?
< Nõksat-Nõksat paremale,Nõksat-Nõksat vasakule,jalatõste,keerutus..>
No ei ole kena.Raadiost võiks ka mitte tulla.Olgu jälle aasta kuskil kadunud,äkki nad siis ükskord hakkavad kenasti ka kokku kõlama... saab näha...

8)Marilin Kongo -  Be 1st.
Hea.Hoogne.Ka <nõksat paremale,pööre,nõksat vasakule,pööre>,aga ei mõju halvasti.Mulle üldiselt ei meeldi see saatebänd kes muidu ennast vist "La Ment" vms nimetab.Nüüd nad olid tagaplaanil,ei häirinud.Üks parimatest lauludest.

9)Noorkuu ja s´Poom - Friends will be Friends.
No... Nad on lihtsalt antud valikust kõige paremad nohh.. Lihtne,kena lauluke.Tehtud mõeldes eurovisioonilaulule.. Aga mitte lihtsalt kokku pandud,umbes,et "Teeme ära,poisid!"Nad kõlavad hästi kokku ja teavad,mida teevad.Just see "teistsugune" mis nüüd võiks hästi mõjuda.Palun Noorkuud,aga  ilma Cosmoseta,aitähh..:)

10)Meribel Müürsepp - Mr.Right.
Meribel jällegi oskab hästi laulda,talle oleks võinud parema laulu valida.Pool laulust seisab üleval liikumisest.Jälle üks neist lauludest,mis eile ei meeldinud üldse,täna natuke rohkem.. Laske raadiost,ma siis kuulaks...

Kuhu ma siis jõudsin.. Hmm.. Minna võiks Noorkuu.(Ja seda ka siis,kui ma muidu neid ei kuulaks,nad olid lihtsalt parimad.)
Kindlasti mitte minna ei tohiks Sofia Rubina või Glow.Ei ei ei!
Ma vist pean veel kuulama,et kes ja kus ja...
Eks paista,mis saama hakkab...


Posted at 01:35 pm by Iirekas

elevantsik
January 30, 2006   10:42 AM PST
 
Tsiteerin " Kuigi ma ei saa aru,kas Rootsis kõik laulavad jalad harkis...?"
Polegi ammu olnud, et ma Irxi bloogis südamest naerda saan. :D Täiesti geniaalne küsimus on tõstatatud. Kes vastust teab helistagu mulle mobiilile 58013209.
 

Leave a Comment:

Name


Homepage (optional)


Comments
Previous Entry Home Next Entry