<< December 2007 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31If you want to be updated on this weblog Enter your email here:rss feed


 
Sunday, December 23, 2007
Have yourself a merry little christmas...

Kui jõulutunnet ei ole,tuleb see ise tekitada...
Mul kuni tänase homikuni ei olnud.Kuni ma läksin ärgates köögist vett võtma.Panin kraanikausi kohal oleva tule põlema,haarasin juba klaasi järgi,kui järsku hakkas riiul kõrgemal pihta pinisev Jingle bells.Jõululaule laulev jõulutass ärkas järsku ellu.ma jubedalt ehmatasin,aga siis muiglesin rõõmsalt.. See oli "Irx,ärka üles,jõulud on ju!" märguanne.. Nüüd mul küünlad põlevad,jõululaulud laulavad ja.. küll see jõulutunne ka tuleb,kuhu ta ikka jääb.

Jõulule on ju igati ilus sissejuhatus tehtud... Ma kaklesin oma peas selle vastu.Kaua kaklesin.Isegi siis veel,kui ma teisipäeval Aia tänava väravast sisse läksin.. Aga mida edasi,seda rohkem ma mõistsin,et ma olen ju tegelikult päris rumal.On tulnud keegi,kes on valmis mind vaat,et ära sööma ja on rõõmus minu olemasolu üle ja mina,olge lahked,julgen mööda linna lällata,kuidas tema on "mitte minule sümpaatse välimusega" On häbi ON KÜLL ! Igatahes on mu hinges jälle rõõm.. Olid ajad,kui ma siin D-d või J-t nii öelda taga nutsin.. Tõsi,nad on siiani mul meeles,aaga teisipäeval mõistsin ma,et milleks nutta taga neid,kes ammu juba oma elu edasi elavad,kui mul on keegi,kellele minu elu ja tegemised väga korda lähevad.. *õhkab*
Elu on ilus !

Veel tahtsin rääkida EORP-i kontserdist.See oli lihtsalt nii niii... Ma juba armastan VHK-d hästi palju,aga ma hakkan teda koguaeg rohkem armastama.. See õhkkond,need inimesed.. Pole sõnu lihtsalt ! Kontsert,nagu ma ütlesin,oli hästi armas.Poisid laulavad nii hästi ja lauludele juurde mõeldud tantsud-sammud on lihtsalt nii naljakad! Pärast,kui kontsert läbi sai,seisis Neeme ukse ees ja soovis kõikidele häid jõule.. See oli ka ilus ! :)

Varsti lähme perega Maarjamäele,lükkame seal jõulule hoo sisse.Jah,küll see tunne tasapisi ka tuleb,kus ta pääseb. Kuigi lumest tunnen ikkagi ka  puudust..

Ilusaid ilusaid pühi kõigile !! :)


Posted at 01:18 pm by Iirekas

 

Leave a Comment:

Name


Homepage (optional)


Comments
Previous Entry Home Next Entry