<< January 2008 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31If you want to be updated on this weblog Enter your email here:rss feed


 
Monday, January 28, 2008
Inimene ja draakon

Vahel on lihtsalt nii,et hommikul sa mõtled,et tuleb järjekordne erihalb päev,aga siis,täiesti ootamatult leiad sa,et pole sel päeval viga midagi,mis veelgi,see päev on lausa ilus.
Mõtlesin minagi täna hommikul kurje mõtteid,kuidas tänane päev juba algusest peale on nii kole,nii kole - äratuskell,mis tavaliselt alustab laulmist kell kuus,arvas täna,et 7.15 võib ka.Ema oli mulle enne poolt järgi tulemas,seega oli mul umbes kümme minutit inimeseks saada.Läbi suure turbo ja enda üllatuseks ma ka seda suutsin ja olin õigeaegselt autos.Koolis selgus,et uus tunniplaan on ja esimesi tunde ei toimu.. Kas ma olin vihane? Jah,olin küll! Sain ka kuulda,et esmaspäevane päev hakkab ka kangesti mõttetu olema- kaks matemaatikat ja klassijuhataja tund.Aga ma veel vaatan,mis sellega ette saab võtta...
Igatahes olin ma kurjemast kurjem oma tunniplaani ja asjade peale,kuni nägin koridoris meie raamatokogutädi,kes ütles,et teatriklassis algab ühe meie kooli vilistlase raamatuesitlus.Läksin sinna umbes sutumisega "Aah,noooh,kui ma juba kurivaim siin olen,eks ma siis lähe kaa." Oleks ma ainult siis teadnud.. Tegu oli Edvin Aedmaga 4-st lennust. Nii tore poiss!Boheemlaslik-vhk-lik aura kiirgas temast kahele poole,kui ta tuli mööda koridori,paberikaust hooletult kaenlas,kohvitass käes,igasugu värvi riided seljas ja siiras naeratus näol.Esitlus ise oli samuti boheemlaslik,kõik tuli improviseerides.Aga see sobis,kõik oli justkui paigas.Raamatu pealkiri oli siis "Inimene ja draakon." Sisuks esmapilgul lihtsameelsed jutukesed,lühemad ja pikemad.Aga neil on sisu,mõtteainet.. Alguses luges Edvin ise mõned lood,siis lugesid meie teatriharust mõned.Pärast esitlust oli võimalus Edvini käest raamatut osta.Ma kohe tahtsin,tekkis suuur huvi.Läksingi.. Edvin naeratas mulle jälle oma siirast boheemlase naeratust ja küsis "Mis Su nimi on?" Ütlesin siis ja tema kohe vastu "Heeei,see on mingis keeles ema ju !" Ei tea kinnitada,aga olen seda ennegi kuulnud,juu siis... Rääkisime veel mõne sõna juttu ja ma veendusin üha enam,et tegu on ääärmiselt põneva inimesega. Hiljem,klassis oma raamatut lehitsedes leidsin tiitellehelt pühenduse "Heale Anale. Ühel ilusal Jaanuaril." kirjutamishetk jäi mulle märkamatuks,aga seda enam oli see tore avastus.
Tore,kui vahest  satub ette erilisi,teistmoodi põnevaid inimesi! Head sulejooksu Edvinile edaspidiseks!

Hiljem läksin meie kooli psühholoogiga rääkima.. Ma ikka vahest satun,on abi või ei ,ma ei tea,aga tore tegelikult on temagi..
Täna ma tajusin kuidagi eriti hästi seda,kuidas "Need kes kuulavad,ei räägi" Oli ju mõte selles,et mina lähen,räägin... Mul polnud see eesmärk omaette,läksin lihtsalt suhtlema sedapuhku.. Ja mingi hetk vaatasin,kuidas tema tahab suhelda.. Olin enamuse ajast kuss,muidugi,tema jutud olid minu algatatud teemast,aga tema lood olid nii toredad ja ta ise neid rääkides nii särav.Kohe lust oli vaadata.. Ta muudkui rääkis ja räääkis.. Hea,et ta jälle säras ja huvitav oli igastahes...

Pärast aitasin Mantsil pisut seepi kleeberdada ja siis läksime sööma.Küll jälle Metrosse,aga mis siis,süüa sai ja ilusti bussi peale ka pärast.
Eilne kohvikus istumine oli tore ja täna ka oli... Ongi tore,mis sest,et me rõvedad oleme,onju,Mants ! :D Oi,Su emal ei pidanud ju piinlik olema.. Hmm... Unustage eelnev lause.. Üldiselt..
Jah,nii ongi tore !
Nagu ma just ütlesin,mis sest,et rõve,aga ikkagi kallis ! Ütle siis veel,et ma selliseid asju avalikuks ei tee :D

Vot niimoodi sai minu koledasti hakanud päevast üks kena päev.Tore kui nii juhtub,eks..


Posted at 10:25 pm by Iirekas

Irx
January 30, 2008   09:29 PM PST
 
Oih,mina ja mu sõbrad kirjavead,vabandust.. Ma ka ikka Olen,jah..
Mants
January 29, 2008   01:14 PM PST
 
Sina leme omaette kui tahad.
Mina Olen.
Irx
January 29, 2008   07:00 AM PST
 
Me oleme originaalsed,mhh... Ei ole ei lahedad,toredad,vahvad või muud,me leme lihtsalt rõvedad X)!
Mants
January 29, 2008   12:28 AM PST
 
olen täitsa rõve, jaajaa, nii hea on olla täitsa rõõvee, jaajaa XD
 

Leave a Comment:

Name


Homepage (optional)


Comments
Previous Entry Home Next Entry