<< January 2008 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31If you want to be updated on this weblog Enter your email here:rss feed


 
Wednesday, January 30, 2008
Muudkui alleaa ja alleaa ehk siis irx eurovisioonist...

Küsiti arvamust.. Ma siis arvan...

1) Kreisiraadio - Leto Svet: Ma hea meelega ei ütleks midagi,aga kui just peab,siis.. No ei meeldi mulle see *köhatab* laul.Saan aru,et huumor,saan.. Aga ei köida sedapuhku.Esimest korda ajas naerma,teist korda muigama,aga edasi ei tahagi nagu kuulata enam...
Kartulid,
oad, sibul,
lobster-
mul on neist kõrini

No kuulge,ma palun !

2) SKA Faktor - Really Big Money: Alguses tundus,et on täitsa tore,aga mida edasi,seda rohkem tüütas.Ainest ju justkui oleks,aga midagi siiski on puudu,ei paelu,ei tõmba kuulama-vaatama.

3) Rolf Junior - One on One: Esimene märksõna mis mul pähe hüppas oli 70ndate pededisko.. Jube..! Rolf ei näinud hea välja,Kaire Vilgatsist ei taha ma üldse rääkida.Laul iseenesest polnud nii halb,aga kokku oli küll kole kogemus.

4) Taavi Peterson - Question Man: Ei ole otseselt paha laul,aga ootasin nagu rohkem.Taavilt ja Rannapilt ja laulult üldse.Igav kuidagi,taustatiluliluks paras.Meenutab mingit muusikalilaulu.

5) Kristjan Kasearu & Paradise Crew - Üksinduses: MISMÕTTES kole sõjavägi tegi Kristjani koledaks!!Ah? Et laul? Jaajaa... Ei no,mulle meeldib see laul,eksole.Kuigi eurolaul ta justkui ei ole ja kui,siis Inglise keelsena kaoks mõtte suuresti ära,niisiis,lihtsalt tore laul,mida ma alguses arvasingi,ma ei teadnudki,et tegu on eurolauluga.

6) Birgit Õigemeel - 365 Days: Oioioi,kuidas see nüüd nii on siis,et meie eluilus Birgit nii ära on mökerdatud ja nii võõraks on muudetud ?! Loodan siiralt,et Finaaliks asi paraneb.Alguses igavana tundunud laul on ajaga vägagi meeldima hakanud.Hoolimata sellest,et Birgut näeb võõras välja,laulab ta ikka enda moodi oi kui hästi!

7) Luisa Värk ja Traffic - It’s Never Too Late: Appi,kuidas Luisa mulle ei meeldi!Igav suvalugu,kui Trafficu poiss laulma tuli,läks asi paremaks,aga ikka jäi minu jaoks suvaliseks tapeedilauluks,ära vast ei paneks,kui raadiost tuleks,aaga... Mnjahmn..

8) Supernova - Stefani: Suvi meenub.. Reisimine meenub.. Aga laul ei meeldi.. Mulle pole see hääl kunagi meeldinud.Jällegi tapeedilaul,aga ise ei kuulaks.

9) Iiris Vesik - Ice-cold Story: Meeldib!Hästi palju meeldib! vaieldamatu lemmik. iiris on lahe ja lugu on hea ja kõik kokku lihtsalt meeldib!*plaksutab vaimustunult käsi*

10) Luisa Värk ja Margus Vaher - God Inside Your Soul: Omal kummalisel moel se laul meeldib mulle.Margus on hea mulje jätnud enne ja pole nüüdki midagi ette heita,aga no,mõned asjad siin maailmas ei muutu kunagi,Luisa ei meeldi mulle ikkagi...


Posted at 08:15 pm by Iirekas

 

Leave a Comment:

Name


Homepage (optional)


Comments
Previous Entry Home Next Entry