<< February 2008 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29If you want to be updated on this weblog Enter your email here:rss feed


 
Wednesday, February 13, 2008
...
Kell on 8.32.
Kuigi mul on sisuliselt vaba nädal pean mina istuma siin,kooli raamatukogus valves.
Inimesed tulevad valdavalt kümneks niisiis on praegu paras aeg kirjutada.
Now or never,eksole *naerab*
Kümnest tuleb ka klassivend,kes mu üheni välja vahetab,et ma saaksin minna ühiskonna eksamikonsultatsiooni.. jaa siis tulla tagasi ja istuda kella neljani.Loodame siis,et õhtupoole on inimesi pisutki rohkem..
Oli plaan tegelikult sümboolsuse mõttes tulla eile midagi kirjutada,mu blogi,mis sest,et viimasel ajal pooltühi,sai eile juba nelja aastaseks.Alguses palju teste ja muid lollusi,hiljem vaikus.. Mnjaa.. Põnevus tapab.
Seoses tähtpäevadega vaatan ma nüüd,et tänasega oleme me I-ga seda *midagit* juba neli kuud hoidnud.Muidugi,tuletas ta mulle seda ju peale keskööd meelde,jaajaa.. öelda,et teist sama palju veel kõlab vast pisut imelik,on seda aega ju vähe,aga siiski,tulgu siis kõigepealt see,eks näis,kuhu elu läheb...
Oi,klassivend juba tuligi,noh,ta siis loeb,raamatutest siin juba puudust ei tule *irvitab*
Mul vist ikka oleks vaja seda taskukompuuterit.Mõni mõte tuleb,siis muudkui toksin kirja.. Aga samas.. Mulle jäävad need asjad alles,eks midagi saab räägitud ka ja kui on väga märkimisväärne ,küll saab ka kirja.Enamasti vähemalt..
Eelmise nädala VAIMUSTAVAST kolmapäevast pole enam isu kirjutada,noh,ma ju teadsin,et nii läheb.. Aga see oli päev täis emotsioone ja mõtteid.. Jaajaa..
Käisime eelmine nädal perega Loonel.Vaatamas onutütre jõulude ajal sündinud last ja muidugi ka vanaema.
Vanaema suutis meid kõiki korralikult jahmatada - vaatas heldinud pilgul last (Krete sai nimeks) ja ütles siis "Jah,tasus ikka jõuludeni vastu pidada,peaks ma nüüd siis natuke veel.." KÕIGIL,kes laua ääres olid,käis südamest valu läbi. On see ju paratamatus,et vanad inimesed lähevad,aga siiski.. Valus on mõelda,et see aeg tuleb üha lähemale.Vanaema tervis pole ka enam nii kõbus,kui siin mõni kuu tagasi,kuigi ta ikka väga tubli on... *ohkab murelikult*
Aga see laps !! Eluilus väike laps !! Jah,ilusad nad on ja vägevad ka,olgu nad teistel,esialgu... Jah.Just.Teistel.
Mulle kirjutas ka üks neiu,kes määris pähe Avoni kataloogi.Tavaliselt mulle sellised igasugused ei meeldi,seekord tal vedas,otsisingi ju omale kedagi sealt.
Edvin ka kirjutas.Naljakas poiss! "Kuidas läheb?" "Tsäu,mis teed?" Lühike,lööv,nii temalik..
Kell on saanud 9.00
Siin ma nüüd siis istun,õpilastühjas koolimajas...
Hommikul ei jõudnud kodus süüa,panustasin koolitoidule,nüüd loen värskest Teatajast,et "13.02 toitlustamist ei toimu." Aitähh,tõepoolest,aitähh.Kella neljani söömata? Ei muidugi....

Posted at 08:30 am by Iirekas

 

Leave a Comment:

Name


Homepage (optional)


Comments
Previous Entry Home Next Entry