<< April 2021 >>
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30If you want to be updated on this weblog Enter your email here:rss feed


 
Monday, November 14, 2005
Suhelgem teiste rahvustega ja.... khmm... Petkem... ?!
Türklased oma halva keeleoskusega lähevad aina naljakamaks.
Võta neid kasvõi juba sellepärast msn-i vastu,et näha,mis sõnu sealt seekord siis näeb...

Tuli jälle üks Ahmed või Hakon või keski selline..

HI!
You pic. Beaudifull.ok.yess.
Im *see teine ja kolmas ja tulen türgist*
I like pic you.Want see you.Ok?
LET`S  CHEAT! I want really cheat with you..

 - Mina,aru saades,et hoopis chat on see sõna,mida sellel mehel vaja on,ütlesin talle.... -

No.. no... Cheat.You  so beaudifull.Just cheat.

Siis pidi ta sööma minema ja ma kustutasin ta ära...

Heh.. Täitsa sõnatuks võtab.
Tuleb võõramaalane ja tahab petta.Pärast naine loeb tal chatlogi,mõistab äkki rohkem inglise keelt ja saadab Eestisse salamõrtsuka.Keegi sahkerdab tema mehega.

 
Kodus saab ka piisavalt nalja muidugi...

Nii armas on vaadata,kuidas toredad inimesed on üksteise järgi ümber kasvanud.
Tõnu ja Marit näiteks.
Istusid mõlemad täna hommikul minu toas netis.Tõnu,kes on juba täitsa ise tunnistanud,et ta on autopede,vaatas jälle kuskil foorumis mingite ameerika autode pilte.
"Oh,see on ikka NII ilus auto.SELLINE võiks tagahoovis olla küll.Oh,kui kena!" jne.Mõistate,jah?
Igatahes on Marit omandanud eriti hea oskuse.Ta istub tõnu süles,kui Tõnu talle neid pilte näitab.
Tõnu muudkui kiidab ja küsib siis,kas Marit ka nii arvab.Alguses Marit ikka tõsimeeli vaatab ja avaldab arvamust.Varsti näeb ta,et kass magab aknalaual..
"Eksole see auto on ju kena..?"
"Jaa,minu meelest on ka kena."
"Aga see,see on ka,eksole ju."
"Jaa... Jaa,see meeldib mulle ka."
Nad võiksid neid autopilte täie rahuga mitu tundi niimoodi vaadata vist,samal ajal,kui Marit mõtleb,mida ta hommikuks sõi enamvähem.Aga Tõnul on ju ometi hea meel :)
Ma ei oska seda nii hästi välja tuua,kui see hommikul oli,aga Marit vaatas kohe kindlasti autode asemel kassi.Tõnu seda ei märganud ja kõik olid rahul :)

Posted at 02:44 pm by Iirekas
Nii nad räägivad.. (1)  

 
Saturday, November 12, 2005
And this I come home to, this is my shelter..
Ma ei saa aru,kui mitu korda ma pean ühte ja sama lauset kordama... "Ma enam ei jaksa!"
Ma säästan rääkimise vaeva ja teen varsti pisikese tahvli a´la "Ärge rääkige minuga,ma ei jaksa enam karjuda!" Üldiselt on vanemad vennad positiivne nähtus.Ideaalis.Sõbralikud ja abivalmis ja sinu asjadest huvituvad.Siis nad mulle meeldivad küll.Mulle sobiks näiteks,kui ma näeks Tõnu rohkem,kui kord hahe nädala jooksul.Väga sobiks.
Selle asemel pean ma,aga iga päev nägema Kaarlit.
Mulle järjest rohkem tundub,et ta on enda arust väike türann Kaput,kes käib ja täristab siis kui TEMA tahab ja siis,kui TEMALE parasjagu meeldib.Ehk siis viimasel ajal on see igapäevane ja pidev nähtus. Kurat,Kaput ise ka ei viitsiks nii palju täristada,kui Kaarel seda teeb...

Mina istun,vaatan telekat.
Kaarel ja Masa tulevad koju.Kaarel ütleb mulle;
"Me Külliga nüüd tulime,mine eest ära,oma tuppa!"
Mina kusjuures ilusti ütlen,et ma vaatan selle saate lõpuni,siis lähen niikuinii.Ja pealegi mahub meie elutoa diivanitele istuma rohkem,kui 2 inimest.
Kaarel nüüd juba kurjemalt;
"Jah,aga MEIE tulime (nagu tema olekski kunn.phääh.).Külli istub ühele diivanile,mina teisele ja sina lähed ära nüüd oma tuppa."
Ma vihastasin,läksin oma tuppa ja lõin ukse enda järgi kinni.Ja kõmm! Olingi mina jälle õhtu ja tuju rikkuja.Jaa.. See ongi mu elueesmärk,et Kaarli olemine iga õhtu ära rikkuda.Just nii ja mitte vastupidi... Mina kisungi meelega iga õhtu tõli õles ja otsin,kust ikka sorkida saaks.Ma olen ju ometi puberteet.See on nagu töökohustus.
PHÄÄÄH!

Hiljem rääkisin ma telefoniga.Esikus.
Kaarel tuli ja kustutas esiku tule ära.Sellesama,mille all mina istusin.Ma andsin mõista,et mulle meeldiks küll,kui tuli põleks ja panin tule põlema tagasi.Kaarel kobises-ägises-mögises ja vihastas.
Ta tõmbas telefoni juhtme keset mu kõne seinast välja.Mina läksin jälle ukse paukudes oma tuppa.
Aga LOOMULIKULT olin jälle mina süüdi,et ma julgesin tule põlema panna,sest Kaarel tahtis,et see tuli oleks parasjagu kustus.Mina jälle rikun õhtut ja olemist.PALJUGI,mis tema tahab.
Kurat võtaks,ma OLIN seal esikus parasjagu.Ma ka järgmine kord TAHAN,et vetsust tuli oleks kustus just parasjagu siis,kui Kaarel seal istub. Kohe nii väga tahan,et õudne lausa...
Tuppa tulles avastasin ma,et koos telefoniga on ka nett korra ühendamata olnud.
Ma ootasin HOMMIKUST saadik tuttava käest Saatpalu plaati!See oleks tulnud kõik laulud korraga.Ja tõesti,see hakkas venima kuskil ühe paiku.Seda oli veel mingisugune veerand tundi tulla,kui tuli mu KALLIS Vanem vend ja võttis selle juhtme lahti.
Ma märatseks,sest ma olen ikka kohe väga kuri!Aga ma ei hakka.Ma säästan parem närve.Need läheks niikuinii raisku,sest Kaarel mõtleks kohe kindlasti vastu miljoon asja,milles mina oma puberteediga süüdi oken.Tema ju ei tee kunagi midagi valesti,teised lihtsalt ei kuula teda ja teevad risti vastu tema arvamusele.
Oehh*

Kui ma vaatan,mida ma siia kirja olen pannud,tundub see kõik nii jabur.Ei,pigem idiootne.
"Ela  siis sellisega koos!" On ainus lause,mis mul selle koha pealt meelde tuleb.

Mohni saar kõlab järjest ja järjest paremini....

Kopsupõlwtik ei ole tore.Mul on kodus istumisest niii siiber juba.Õudne lihtsalt.Laske väljaa!

Mul tõsteti tuba ümber.Ma leidsin asjade ümbertõstmisel nii palju põnevaid asju üles. Üheksandas klassis koolipildistamisel tehtud kleepsuseeria.Heh,sellest on nüüd küll palju kasu :P. Pätsuki vanad kirjad ja "Friikii" numbrid. Ma sain ikka ogaraks naerda ennast. Ei,me olime väga põnevad kunagi.Ruve prussakad ja Priidu lokid olid meile väga tähtsad teemad nähtavasti X).
Ma leidsin ka pool oma vanast päevikust.Üle kümne lehe sellest,kui kena ja ilus ja tark ja miskõik veel on Hmkhmhh ja kui vastik ja kiuslik on Hkkhmhhh ,et ta sellest ikka aru ei saa ja oma äranägemise järgi tegutseb.Naera veelkord ogaraks!See polnud mina,ausalt! :D
Aegajalt on tore üles leida vanu asju,et meelde tuletada,mis oli....
Seda ümbes pooleks tunniks,kuni süda läheb pahaks ja sa hakkad endale korrutama,et sina ei ole küll niisugune olnud ja selliseid asju kirja pannud.. :D
Me teeme koguaeg asju,mis meile hiljem ei pruugi meeldida,aga ega me neid asju siis sellepärast vähem ei tee...

Posted at 12:13 am by Iirekas
On midagi lisada?  

 
Thursday, October 27, 2005
Kaob ära... Kaob ära...
karusell tiirutab pargis
taevasse
kilkavas, kirevas ringis
kõrgele
tore ja pidulik tunne

ükskord aeg saab otsa istuma siis jääda enam sa ei saa
ei tohi, ei tohi, ei tohi
järgmine kes luigel ratsa sõita tohib võtab kindlasti
su koha, su koha
nööpaugus närtsinud aster
punane
ainiti vaatavad silmad
kaugele

pileti müüb mees ka mulle
miks sa muigad kui ma luigel istet võtan, karuselli mees?
ei tohi, ei tohi, ei tohi
liigutuse teeb su habras valge käsi ja siis terve ilm
käib ringi, käib ringi
muusika lõpeb ja hajub
vaikusse
keegi
põletab prahti
aedades
pühapäev viimaks saab läbi
vihmad viivad lõpuks lauad liimist lahti
kinni hoida neid
ei jõua, ei jõua, ei jõua
roostetavad pidur, hammasrattad, kett ja terve karusell
kaob ära, kaob ära, kaob ära
...

Ma avastasin selle laulu üle pika aja.See on ikka hea laul... Mnjaa..

Posted at 12:38 am by Iirekas
On midagi lisada?  

 
Monday, October 17, 2005
Mulle EI meeldi..

..täna nii kolepalju asju,et endal hakkab ka paha..

Mulle ei meeldi,kui minu peale lihtsalt karjutakse.
ei meeldi,kui tähelepanu pööratakse ainult tagajärgedele,kui asi juba nukker on.Muidugi on lõpuks hea lõuata,aga miks mitte avastada mu olemasolu varem.see vist on raske.
ei meeldi,kui öeldakse,et ma midagi kasulikku ei tee,aga samas kõik mis ma teen,on ka valesti.
ei meeldi,kui iga päev koju tulles peab luurama,kellel parasjagu paha tuju on,kellest eemale peab hoidma.sellest pole tavaliselt palju kasu.Kõik leiavad minu enne üles,minu peale on ju hea karjuda ja see ei meeldi mulle üldsegi.
mulle ei meeldi,kui mind süüdistatakse alusetult valedes asjades.Kui mina olen tahtnud head,ei meeldi mulle,et sellest halvasti arvatakse.
Mulle ei meeldi see ka,kui teisi valedes asjades süüdistatakse.Eriti,kui mina ise seotud olen.
Mulle ei meeldi mõtlematu küsimus "Kuidas läheb?".Kui inimene seda ei mõtle,kui teda ei huvita,jätku siis küsimata.Enamus inimestel pole sooja ega külma Kuidas sul tegelikult läheb.Sa vastad "hästi" ja siis saab maast ja ilmast edasi rääkida.
Mulle ei meeldi teeseldud huvi ka.Kui jõle hoolega hakatakse abi pakkuma,kuigi tegelikult minnakse jutuga kas täitsa pange või enda muredele üle. "Jah,ma mõistan Sind täielikult,mul ka plämmplämmplämm..."
Mulle ei meeldi osade inimeste suhtumine,et "Tema on koguaeg nii rõõmus,temal on koguaeg kõik hästi.Tema ongi positiivne inimene.Tal pole kunagi suuuri muresid"  Või tegelt... Las nad arvavad.Ongi kergem.Ei ole neid küsimusi,et "Mis siis lahti?" ja muud sellised,mida võimalik,et jälle ei mõelda tõsiselt.
Mulle üldse ei meeldi,kui minu tuba tehakse korda siis,kui mind ei ole.Kõik mu asjad paigutakase teistmoodi ja teistesse kohtadesse. "Ah,ma vaatasin,et natuke oli vaja ikka..." KELLE ASI on MINU TUBA?
Mulle ei meeldi kohe üldse,kui mu sõpradest räägitakse,kui pervertidest ja kaabakatest.Nii tekib küsimus,et kes olen siis mina,kui ma sellised sõbrad olen valinud :S
Ei meeldi,kui mina räägin pika jutu maha,siis on tükk aega vaikust,ma küsin,et "kas sa kuuled ka või!?" natuke mõminatmölinat ja siis "MIs sa ütlesid?"
Ja sellest tulenevalt ei meeldi mulle,et tihtipeale mõeldakse minust,kui närvihaigest pubekast,kes ei oska suhelda.Ja see tuleb sellest,et ma lähen närvi,kui minuga normaalselt ei suhelda.
Mulle ei meeldi,kui inimene võtab endale õiguse öelda kõike,mida sülg suhu toob.Tema võib mind sõimata ja solvata,aga mina pean vaikselt kaasa noogutama ja teda taevani kiitma?!? I DON´T THINK SO!
Mulle ei meeldi see ka tegelikult,kui mulle soovitakse õnne sünnipäevaks seitse kuud enne õiget aega... MILLISED sõbrad.. Ei ok,see oli lihtsalt nõme juhtumine.. Aga ikkagi...
Mulle ei meeldi,kui inimesed kuulevad,aga ei kuula.JA kui neid ei ole siis,kui neid vaja on,aga see,et mina kuskil kuuldav olen,see on loomulik.
Mulle ei meeldi tunne,et ma enam ei jaksa olla.Et kodus ei ole tore olla.
Mulle ei meeldi õhtuti magama jääda peavaluga,mis on tulnud järjekordsest sõjast mõne lugupeetud perekonnaliikmega.Mille loomulikult olen põhjustanud mina oma võimatu käitumise ja pahatahtlikusega.Aga noh. Kodusõjas surma ei saa" Selle peale tasub loota.

See on nagu mingi katkematu jada..  Ma võiks veel miljonmiljon asja välja tuua,mis mulle ei meeldi.
Alustades rosinatest ja lõpetades sellega,et ma lihtsalt ei jaksa enam.
Rahustilaks?!  EIEIEI.Nähes Küllit ja üleüldse...
Muuseas,ei meeldi mulle see ka,et Paal mulle emaga koos susserdades ja minuga rääkimata need välja kirjutas.Või äkki ma olengi juba hull...??
Kurat seda teab.

Jadadest rääkides,ei meeldi mulle ka matemaatika ja tulevad tööd,mida ma ei oska.JA kool ei meeldi.

"Kui unistused on ilusad,siis ei tundugi reaalne elu nii hull."
Phäh.Oleks see siis nii..

Posted at 11:34 pm by Iirekas
Nii nad räägivad.. (12)  

 
Thursday, September 29, 2005
*
Aga minul on nüüd sõber! X)

Posted at 08:21 pm by Iirekas
Nii nad räägivad.. (4)  

 
Saturday, September 24, 2005
Kuidas portreteerida lindu.

Kuidas portreteerida lindu
 
Kõigepealt maalida puur
mille uks on lahti
järgnevalt maalida
üht – teist rõõmsat
üht – teist lihtsat
üht – teist ilusat
üht – teist kasulikku..
linnu jaoks
Seejärel asetada lõuend puu najale
aeda
parki
või metsa
peidus püsida puu taga
olla vait
ja vaga...
Lind tuleb mõnikord kähku
aga tihti see palju aastaid nõuab
kuni ta pärale jõuab
Mitte kaotada julgust
oodata
oodata aastaid kui vaja
sest see kas ta tuleb kähku
või viivitab aastatepikkuse aja
ei ole sugugi sellega seoses
mis saab teosest

Kui lind siis tuleb
juhul kui ta tuleb
säilitada sügavaimat vaikust
oodata kuni lind läheb puuri
ja kui ta on puuris
sulgeda põgusa pintslitõmbega
õrnasti uks tema taga
siis aga
kustutada ükshaaval kõik trellid
silmas pidades et linnul ei puudutataks
ühtegi sulge

Järgnevalt maalida puu portree
ja valida linnule
ilusaim oks selt puult
maalida ka haljaid lehti ja lahedat tuult
päikesepihu
loomade häält ja suvelõõsas rohu häält
ja siis oodata kuni lind
nõuks võtab laulda
Kui ta aga ei laula
siis see on halb märk
märk et pilt on halb
aga kui ta laulab siis see on hea märk
märk et võite nüüd alla märkida oma nime
Üliõrnasti võite siis kitkuda välja
linnul ühe sule
ja kirjutada oma nime maalingule ...Posted at 10:02 am by Iirekas
On midagi lisada?  

 
Thursday, September 01, 2005
And here we go again...Armsat uut kooliaastat teile,koolilapsed! *pannkooginägu*
Tänane hommik oli nii tüüpiline.Inimesed oleks nagu ellu ärganud järsku.
Ema hääl köögist "Ma ju ütlesin,et eile oleks pidanud riideid vaatama!" "Kas sa juba sõid?"
"MIKS sa ei söö?!" "Ah,sa juba sõid."  ja muu selline.. Vannitoas olles kostub naaberkorterist juba tuttav "EMAAAA,ma EI TAHA TÄNA KOOLI MINNAAAAAA!" "Kuule,kas me räkisime sellest,ÄRA HAKKA JÄLLE PIHTA,MINE ALLA,ISA JUBA OOTAB!" Õudne.Mul on nendest lastest seal kahju.See on neil igapäevane kooli minek.
Mina läksin täna hommikul ise kooli.See aasta ma hakkangi ise koolis käima.Ema tahab hommikutoi magada ka vahest ;).Jõle lahe oli  vaadata lapsi emadega,kes kiirustasid esimest korda kooli.Valged särgid ja pihus (enamasti) punakas lilleke.Armas.
Mina ei viinud lilli.Kuigi ma hiljem mõtlesin,et oleks võinud küll.Ahwell.
NG aktuseid olen ma alati siiralt oodanud ja armastanud.Kuidagi siuke lahe olemine.JA muidugi meie
Rasmus,Peeter,Mario,Kalle ja muud vilistlased,kes laulavad.Ma ei kujuta aktuseid ilma nendeta ettegi.Kuidagi nad on tõesti vajalikuks osaks saanud.Kalle "Kui mustavad udud" ja "Veinist magusam" ... *Oehh* toretore!:)
Pärast aktust läksime oma koduklassi.Väga kena,et meil see aasta nii kolehirmsat jooksmist ei ole.
Ainult keele ja laulutunnid on mujal.Saime palju tähtsat infot ja muud infot ka.
Meie klassis on uus tüdruk ka.Ma pean häbenema,nime ei suutnud kohe meelde jätta.Aga ta paistis tore olema,eks näis :).
Igastahes.Esimesed koolipäevad oma aktuste ja värkidega on toredad.See mis edasi saab,see läheb juba nukraks,aga kõigest 160 koolipäeva.Seda polegi nii palju... Heh..  X/  Kerge öelda... POLEGI  ju nii... Palju... *kõõks..*

Posted at 12:53 pm by Iirekas
On midagi lisada?  

 
Monday, August 22, 2005
Kõik mis ei tapa,teeb tugevaks... Vist... Ma loodan...
ELUMARK!!
Ta teadis.. Ta teadis,aga ikkagi küsis.. Kuramus ja mina nagu idioot "Ei ole mina,ei ole mina!" Vähemalt ta veel räägib minuga... Elusees pole nii nõme olla olnud.. Brr...

Ma nüüd siis jälle kirjutan.Kõik suured ja lubatud Tipid-Täpid ja haapsalud on kuidagi ära jäänud.. Kui keegi veel tunneb puuust,siis ma võin uuesti kirjutada..

Ma olen täna hommikust peale koristanud.Kõigepealt oma tuba.Sahtlid ja kapid ja värgid ka.Nüüd kaklen vannitoga,varsti liigun elutuppa.Vahest peab ka enda paremaid külgi näitama,arvan ma :).
Koolisahtlit oli oli kurbnukker koristada.Suvi vist tõesti saab otsa.vastikvastikvastik.
Ma pean homme juba kooli minema.On mul teie meelest hull tahtmine jälle kord sealt uksest sisse minna?!Mitte miski ei tõmba.... nutune..

Kaarel on vahest naljakas.
Ma muidu ei vahi koguaeg oma lampi ja lage eksole.Täna hommikul Kaarel küsis mu käest vaimustunult,mis ma oma lambist arvan.Ma siis tormasin kohe vaatama.Kaarel on mu valge ümara lambi alt punaseks värvinud.. Väheke.. ISe oli jube rahul.. Tahtis mulle head meelt teha.Ma siis naeratasin kenasti ja tegin sellise näo,et mulle jubedalt meeldib.Ta tahtis head ja ma ei oleks viitsinud kuulata,kuidas teised tahavad head,aga mulle miski ei kõlba.Aga "Ära riku oma ligimese vara" on tema kõrvust küll mööda läinud.
ma loodan,et muud asjad mu toas jäävad ikka oma värvi ja olekusse..

Posted at 07:13 pm by Iirekas
On midagi lisada?  

 
Wednesday, June 15, 2005
Ärge palun küsige,miks päikest ma ei näe...
Näen küll.Õues on ilus ja soe.
Aga täna on paha.Mitte,et mul süda paha oleks või midagi...
Täna on vastikvastik päev.. Lihtsalt.Saagu ruttu otsa,et parem hakkaks.


Posted at 03:47 pm by Iirekas
On midagi lisada?  

 
Friday, June 10, 2005
Vahest võib ka nii :D
 "Aastaid tagasi abiellusin piltilusa lesknaisega. Lesel oli täiskasvanud tütar. Minu isa armus kõrvuni sellesse punapäisesse tüdrukusse ja peagi nad ka abiellusid. Seeläbi sai isast minu väimees ja kõik mu senised sugulussidemed muutusid põhjalikult. Minu tütrest oli saanud mu ema, kuna ta oli mu isa naine.
Peagi sünnitas mu abikaasa pisipoisi. Mu vastsündinud poeg on minu isa naisevend ja seega minu onu. Asjade selline käik ei valmista mulle rõõmu, sest poeg on ühtlasi ka mu naise täiskasvanud tütre vend, kes teadagi on mu kasuema. Isa noor kaasa sünnitas varsti poja, kelle üle neil mõlemal oli väga hea meel. Kuid samas on poiss ka minu lapselaps, kuna on mu tütre poeg. Nüüd on mu naine minu ema ja see kurvastab mind. Sest kuigi ta on mu naine, on ta samal ajal ka mu vanaema. Kuna mu naine on minu vanaema, olen mina tema lapselaps.
Sellele mõtlemine ajab mind hulluks. Sest minust on saanud veidraim juhtum, keda iial nähtud: oma vanaema abikaasana olen iseenda vanaisa!"

Posted at 12:05 pm by Iirekas
On midagi lisada?  

Previous Page Next Page