Entry: Ärgem Surgem Infonälga... Monday, January 16, 2006Kui nõutakse,ma siis üritan olla põnev ja kirjutada... Ma siis nüüd üritan...
Kuigi minumeelest on blogdrive muutunud justkui mõttetuks.Jah,kui mul oleks hullult kirev elu,millest ma ei jaks rääkida,et siis peab kirja panema.. Või oskaks ma siis nii huvitavalt kirjutada,et tulla iga päev ja olla põnev.Ma ei ole ju.. Ei ole ju mõtet tulla rääkima iga päev,kui loll on Kaarel ja kui nõme on kool.Nagu ma juba mitumitu korda öelnud olen - need,kes kuulevad,need kuulevad niisamagi,ei pea ju kõike üle kordama... Võib-olla on siin tõesti keegi kes loeb ja muidu ei kuule.. Tõsi,mõni ikka tuleb meelde.Aga vaevalt need lisandid kolmandate inimeste poolt nii hullud on,et kui mina räägin,et ma käisin poes piima ostmas,siis pärast tuleb välja,et mul uus  mees on (midaiganes,kell on palju,mul ei tulnud ühtegi paremat näidet parasjagu ;))
Või näiteks kui ma kirjutan midagi,äkki ma siis ei tahagi kõike rääkida.. Kui tekib küsimus "kuule,mis segast sa peksad?" ju ei pidanudki parasjagu aru saama.. Arvan ma.. 
Mul oli tegelt üks uus postitus veel.Aga blogdrive kustutas selle ära.Ma rääkisin koledast muusikakarikast.Tanel oli Totter ja häid saateid ei tohiks niimoodi ära solkida.Mõni välismaalane vaatab,arvab,et Nexus ja Jüri Homenja ongi eesti muusika tipp.No EI ole ju..
Ma täna ei oska rohkem põnev olla.Kas infonälg läheb kergemaks..?Ma loodan.
Üldiselt olen ma väsinud ja kool ikkagi ON nõme,sellest ei saa üle,ega ümber.
Ma pidin millegi üle veel kaebama,kui ma juba hoo sisse sain,aga ma ei mäleta.Juu see polnud siis oluline.. Ja nii me jõuame jälle sinna,et blogdrive on muutunud mõttetuks......

   2 comments

Marko Nissinen
July 12, 2007   11:07 PM PDT
 
Now, this guy Jyri Homenja is, if you don`t mind me saying so, musically clearly beyond mediocrity. He should compose MORE songs and also of slightly different kind, for example techno-ambient-trance-jazz type of music with a flavor of ethnicity in it, perhaps? From the lyrical point of view beauty and depth of the song called "Klaver" shows his potential even to be world-top artist musically, which is of course more important than to be merely on the lists here and there. Once I listened his cover " Kui Saabub Öö " whilst watching Bela Lugosi`s "Dracula" and found that it fitted just perfectly! Strange, thou...isn`t it? M.N.
elevants
January 17, 2006   12:07 PM PST
 
Ei ole ei ole muutunud mõttetuks.
Räägi lihtsalt...
Vaata ringi. Igalpool on asju mida ei märka. Hakka märkama, mina märkasin täna mõningaid...

Leave a Comment:

Name


Homepage (optional)


Comments